Kniha návštěv

doporučení

Heilly Čmochová | 14.11.2017

Evičku znám a vím, že pracuje skvěle a svědomitě, s citem pro lidi, proto její terapie doporučuji s klidem, a věřím, že se všichni dočkají pomoci a rad od ní

Život a vztah

Leona | 04.01.2016

Dobrý den,ráda bych se zeptala zda děláte výklad i na dálku a jestli jo tak co to obnáší :) Předem děkuji za odpověď

poděkování

Jessi | 19.07.2014

Tímto bych chtěla poděkovat paní Evě za velmi přesné a pravdivé odpovědi na mé sms. Prozatím jste měla už čtyřikrát pravdu, přestože jsem Vás jednou neposlechla. Nakonec se ukázalo, že jste se opět nemýlila. Ještě jednou tedy moc děkuji a přeji Vám hodně štěstí a úspěchů jak v osobním životě, tak i pracovním.

otázka

klára | 16.05.2014

dobrý den prosím děláte písemné výklady?děkuji

Re: otázka

eva | 24.05.2014

dobrý den ano také dělám písemné výklady

pro večernici

renata | 22.08.2013


Úžas a poděkování

Renata | 16.05.2013

Milá Evičko, nevím co napsat. Mám toho na srdci opravdu hodně. Dnes jsem od Vás dostala výklad mailem.
Četla jsem ho již několikrát a stále se k němu vracím. Tak jak jste vystihla situaci ve které se momentálně nacházím, je až neuvěřitelné. Váš výklad je kompletním rozborem mého komplikovaného vztahu. Ukazuje mi cestičku a já doufám, že díky Vaší pomoci a Vašim radám nebude už klikatá.
Poslední půl rok byl pro mě velmi vyčerpávající, hlavně psychicky a díky Vám jsem nyní plná optimismu, naděje a chuti do pro mě nového života.
Neexistuje poděkování, které by stačilo pro Vás. Pro dámu, která dokáže člověka tak " restartovat ".
Hluboce se před Vámi skláním a ještě jednou velké díky.
Přeji Vám a Vašemu synovi jen to nejlepší.

poděkování

Angelika | 26.03.2013

Dobrý den paní Vyšinská, chodila jsem k Vám kvůli miminku nemohla jsem otěhotnět a tak jste mi čistila vaječníky pomocí tělové svíce a dávala enegrii.Tímto bych Vám chtěla poděkovat zadařilo se a čekáme miminko. Ráda bych k Vám zašla, ale momentálně to bohužel nejde a tak bych Vás moc a moc chtěla poprosit, zda by jste mi nemohla napsat, zda to bude chlapeček nebo holčička. Ještě jednou z celého srdce děkuji a dělejte svoji práci dál, tak dobře jak děláte. Děkuji Angelika Kreminová

Diky

Daniela | 17.02.2013

Dobrý den paní Vyšínská, čtu si vaše slova pořád dokola a pořád pláču. Štěstím. To co píšete, jsou věci, na kterých pracuji už od léta, v létě jsem měla vizi, že k panu ..., jsem jako Ledová Královna, tak si tento vztah vykresluji pořád dokola v automatické kresbě. Silně pociťuji, jak náš rozchod posiluje moji lásku. Dokonce se denně modlím a děkuji andělům za jejich pomoc a prosím je o další pomoc, mám pocit, že poslední půlrok je každý den vlastně celodenní modlitba. Denně je prosím o znamení, jasná, kterým budu jasně rozumět. Když jsem si přečetla, že se naše cesty zase spojí, jakoby slyším kolem sebe - to je tvoje výuka, to je tvoje škola, abys více otevřela oči a hlavně srdce. Celé to korespoduje s Vaším výkladem.
Dodala jste mi do mého srdce odvahu a povzbuzení, že vždy je pro co bojovat.
Pouhé děkuji a 400 Kč k tomu je velmi malé díky. Mám v sobě mnohem větší díky, které vám jistě přijde v podobě velké energie děkovné. Vždyť každý přetlak musí ven. A ten můj je pozitivní.
Přeji Vám nádherné dny, spoustu radosti se svým synem a blízkými a také zdraví, ať máte sílu pomáhat všem, kteří stojí na rozcestí.
Pěkné dny.

poděkování

klára | 17.01.2013

Paní Vyšínská,

chci Vám poděkovat, byl to zatím nejlepší výklad, co jsem zažila:-) opravdu.

Dokonce Renča mi ráno psala, že se cítí lépe a nabitá energií, i když jsme moc nenaspaly...

Mějte se moc hezky a opatrujte se, znovu se na Vás obrátíme s důvěrou. Klára Š.

Budoucnost s mystickým obrazem

Jiřina Češíková | 06.12.2012

Začátek?Už to frčí děvčata,těším se moc až Vás poznám.A až teď čtu,že Bianca Ananta NAPSALA "frčák" ....jak stejné vibrace...první kontakt na Vás mám od Ilonky.Moc jí děkuji a těším se na výlet,věřím že brzo.

1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek