Diky

Daniela | 17.02.2013

Dobrý den paní Vyšínská, čtu si vaše slova pořád dokola a pořád pláču. Štěstím. To co píšete, jsou věci, na kterých pracuji už od léta, v létě jsem měla vizi, že k panu ..., jsem jako Ledová Královna, tak si tento vztah vykresluji pořád dokola v automatické kresbě. Silně pociťuji, jak náš rozchod posiluje moji lásku. Dokonce se denně modlím a děkuji andělům za jejich pomoc a prosím je o další pomoc, mám pocit, že poslední půlrok je každý den vlastně celodenní modlitba. Denně je prosím o znamení, jasná, kterým budu jasně rozumět. Když jsem si přečetla, že se naše cesty zase spojí, jakoby slyším kolem sebe - to je tvoje výuka, to je tvoje škola, abys více otevřela oči a hlavně srdce. Celé to korespoduje s Vaším výkladem.
Dodala jste mi do mého srdce odvahu a povzbuzení, že vždy je pro co bojovat.
Pouhé děkuji a 400 Kč k tomu je velmi malé díky. Mám v sobě mnohem větší díky, které vám jistě přijde v podobě velké energie děkovné. Vždyť každý přetlak musí ven. A ten můj je pozitivní.
Přeji Vám nádherné dny, spoustu radosti se svým synem a blízkými a také zdraví, ať máte sílu pomáhat všem, kteří stojí na rozcestí.
Pěkné dny.

Přidat nový příspěvek